Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-27%

Glukosamine + MSM + Chondroitin 90 tablet - Ostrovit

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: ogmc908FBA0
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

274 Kč 374 Kč

Porovnat tento produkt

Glukosamine + MSM + Chondroitin 90 tablet - Ostrovit

Glukosamin + MSM + Chondroitin je tabletová trojkombinace složek, které jsou populární složkou kloubní výživy. Glukosamin se přirozeně nachází v těle, je totiž potřebný na formování složek chrupavek - proteoglykanů a glykosaminoglykanů. MSM (methylsulfonylmethan) je organická sloučenina síry, přičemž síra se v organismu podílí na syntéze keratinu a kolagenu. Chondroitin sulfát je nejefektivnější forma chondroitinu, kterou organismus také přirozeně vytváří a nachází se především v chrupavkách. V 1 dávce přijmete až 1000 mg glukosaminu sulfátu, 600 mg MSM (methylsulfonylmethan) a 400 mg chondroitinu sulfátu.  

Glukosamin + MSM + Chondroitin a jeho výhody

  • populární kloubní výživa
  • je potřebná pro formování složek chrupavek
  • obsahuje 1000 mg glukosaminu v dávce
  • obsahuje 600 mg MSM a 400 mg chondroitinu v dávce
  • je v praktické tabletové formě 

Složení

Glukosamin sulfát, methylsulfonylmethan, plnidlo - mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, plniva - škrob. 

Dávkování

Užívejte 1 dávku (2 tablety) denně, nejlépe ráno. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 tablety)
Glukosamin sulfát1000 mg
Methylsulfonylmethan600 mg
Chondroitin sulfát400 mg

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte výrobek jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku, produkt neužívejte. Děti, těhotné nebo kojící ženy nesmějí produkt užívat. Uchovávejte balení pevně uzavřené na suchém místě při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Produkt se vyrábí v zařízení, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny: mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, ostatní ořechy, sezamová semena, obilniny obsahující lepek, vejce, ryby.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi