Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-7%

Arthro Complex 120 kapslí - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gac15770F2
✅ Kloubní výživa na podporu pohybového aparátu
✅ Obsahuje účinné látky, jako je chondroitin, glukosamin, MSM a vitamin C
✅ Přispívá ke správné funkci kostí a chrupavek
✅ Má vliv na tvorbu kolagenu v těle
✅ Vhodná pro maximální péči o pohybový aparát
✅ Populární mezi sportovci, kteří nadměrně zatěžují klouby
✅ Snadno se užívá
✅ Je ve formě praktických kapslí
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

349 Kč 374 Kč

Porovnat tento produkt

Arthro Complex 120 kapslí - GymBeam

Arthro Complex je komplexní kloubní výživa určená k zachování zdraví pohybového aparátu a pojivové tkáně. Neslouží jen jako prevence vůči úrazům, ale pomáhá také obnovovat a regenerovat vaziva, kloubní spoje, chrupavky. Pomáhá také zabraňovat bolestem a zánětům. Prodlužuje vitalitu a sílu kloubů, kostí a chrupavek, které jsou ohroženy nadměrnou námahou, sportovní aktivitou, ale také poraněními a rostoucím věkem.

Obsahuje 4 účinné složky v optimálním poměru, které se v této oblasti osvědčily jako vysoce efektivní. Tvoří je MSM, Chondroitin, Glukosamin a Kyselina L-askorbová.

MSM

MSM (metylsulfonylmetan) je organická a biologicky nejlépe vstřebatelná forma síry, třetího nejdůležitějšího minerálu v těle. Je potřebná pro zdraví všech tkání a v našem těle působí tak, že zvláčňuje vnitřní vazivové a chrupavčité tkáně, které jsou pak pružnější a odolnější. Výrazně zvyšuje zdraví kloubů, jejich flexibilitu a pohyblivost, zmírňuje zánět a redukuje bolest, proto je doporučeno zejména lidem trpícím artritidou a jinými kloubními onemocněními. Mezi složky, které zlepšují účinky MSM patří glukosamin, chondroitin a kolagen.

Glukosamin

Glukosamin se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Je součástí a základní stavební složkou kloubní chrupavky. V doplňku výživy pomáhá při tvorbě chrupavek a přispívá k jejich ochraně před poškozením. Dokáže totiž zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které dochází při osteoartróze. Jako složka kloubní výživy se využívá hlavně proto, že zotavuje poškozené chrupavky a pečuje o růst nových chrupavčitých tkání. Glukosamin sulfát má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů

Chondroitin

Chondroitin je zastoupen ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky. Vyživuje a stimuluje produkci důležitých látek pro kloubní chrupavky. Chondroitin sulfát patří mezi symptomaticky pomalu působící léčiva při osteartróze a má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů.

Kyselina L-askorbová (Vitamin C)

Kyselina L-askorbová patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. I když si většina lidí spojuje vitamín C hlavně s fungováním imunitního systému a ochranou před virovými onemocněními, spektrum jeho využití je mnohem širší. Kromě toho, že se podílí na regulaci metabolismu aminokyselin a urychluje hojení ran, udržuje také tkáně a kosti zdravé a v kondici. Navíc napomáhá spravování a zužitkování vápníku, železa a aminokyselin, například při tvorbě a regeneraci kolagenu, kostí či šlach. Kyselina L-askorbová je tedy nezbytná pro sportovce i nesportovce, kteří při jejím nedostatku mohou pocítit bolesti kloubů.

Výhody:

  1. Příznivé účinky na pohybový aparát
  2. Chrání, obnovuje a podporuje silné klouby, kosti a chrupavky
  3. Pomáhá při zánětech a zmírňuje bolest
  4. Zlepšuje pružnost a elasticitu

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky:3 kaps.
Počet dávek v balení: (120 kaps.)40
Glukosamin sulfát900 mg
z toho glukosamin585 mg
Chondroitin sulfát600 mg
Metylsulfonylmetam (MSM)300 mg
Kyselina L-askorbová11,25 mg

Složení

Gukosamin sulfát ( měkkýši ), chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan (MSM), maltodextrin, vitamin C (kyselina L-askorbová), želatinová kapsle.

Informace pro alergiky

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornění

Doplněk výživy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi