Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-53%

LIPO 6 Black Ultra Concentrate 60 kapslí - Nutrex

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: nlbuc1
✅ Rapidní a rychlé odbourávání tuků
✅ Vysoce efektivní a výkonný díky rychlému ničení tuků v těle
✅ Snižuje chuť k jídlu
✅ Inhibuje katabolismus
✅ Jedna kapsle zajistí maximální účinek
✅ Dodává energii na několik hodin
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

350 Kč 749 Kč

Porovnat tento produkt

LIPO 6 Black Ultra Concentrate 60 kapslí - Nutrex

Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je super silný spalovač tuku, navržený tak, aby rychle zničil nadbytečné tukové buňky. Potlačuje chuť k jídlu, dodává energii a budete tak schopni trénovat déle a efektivněji. Během několika posledních let se mnoho produktů určených ke spálení tuků objevilo a zase zmizelo, o všech se tvrdilo, že jsou EXTRÉMNĚ účinné. Kategorie tzv. Extrémních směsí už tedy nikoho příliš nezaujme, Nutrex však pozvedl spalování tuků na zcela novou úroveň. Za hranice dokonalosti, daleko za maximální účinnost, zcela mimo jakoukoli zkušenost, kterou jste kdy s odbouráváním tuků měli. Přinášíme vám Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate.


Toto je zdaleka nejsilnější spalovač, jaký kdy v Nutrexu vyvinuli. Je tak silný, že si nikdy nemůžete dát víc než jednu kapsli. Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate je ultra koncentrovaný super silný spalovač tuku, který zaútočí na váš tuk. Potlačuje chuť k jídlu a zároveň vám dodá energii na několik hodin. Pravidelné používání produktů vede ke snížení účinnosti. Lipo-6 Black Ultra Koncentrát je však první spalovač tuků s obsahem látky, která tomu zabrání, takže působí účinně po celou dobu užívání doplňku. Díky tomu, že receptory jsou čištěny, stačí pouze 1 kapsle pro dosažení nejlepších výsledků.


Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate a jeho výhody

rapidní a rychlé odbourávání tuků

vysoce efektivní a výkonný díky rychlému ničení tuků v těle

snižuje chuť k jídlu

Inhibuje katabolismus

jedna kapsle zajistí maximální účinek

dodává energii na několik hodin

Složení

glycerin (E422), rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza (E464)), chlorofylin (E141), čištěná voda.

Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne. Neužívejte spolu s jídlem, ale nejméně 1 hodinu před jídlem. Poslední dávku užijte více než šest hodin před spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle

Bezvodý kofein 175 mg

N-Acetyl-L-Tyrosin 118 mg

Paullinia Cupana (semeno) 100 mg

Citrus Aurantium (plod) 10 mg

Capsicum Annuum (plod) 5 mg

Piper Nigrum (plod) (jako Bioperine) 5 mg

Chrom (jako Chromium pikolinát) 100 mcg

Upozornění

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Uložte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do dataumu uvedeného na obalu. Lipo-6 Black není určen pro osoby mladší 21 let. Neužívejte během těhotenství nebo kojení. Nikdy nepřekračujte maximální doporučené dávkování. Neužívejte Synephrin, kofein z jiných zdrojů, včetně kávy, čaje, sody a dalších doplňků stravy nebo léků. Tento produkt obsahuje kofein. Poraďte se se svým lékařem před užitím, pokud užíváte jiné léky, včetně inhibitorů MAO, antidepresiva, aspirin, drogy nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, nebo jiné. Poraďte se se svým lékařem před užitím, pokud máte nemocné srdce, játra, ledviny nebo onemocnění štítné žlázy, duševní poruchy, obtíže při močení, diabetes, vysoký krevní tlak, srdeční arytmii, časté bolesti hlavy, zvětšenou prostatu nebo cukrovku. Skladujte mimo dosah dětí.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi