Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-19%

Sleep & Relax CAPS 90 kapsli - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gsr959A000
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

324 Kč 399 Kč

Porovnat tento produkt

Sleep & Relax CAPS 90 kapsli - GymBeam

Sleep & Relax je komplexem pečlivě vybraných látek pro váš harmonický spánek i odpočinek.  Za funkčností tohoto produktu stojí v první řadě melatonin, což je spánkový hormon, který naše tělo přirozeně vylučuje. Jeho hladina se přirozeně mění podle denního cyklu (cirkadiánní rytmus), kdy se mění světlo a tma. Ve větší míře se zpravidla vylučuje převážně ve večerních hodinách, kdy dává tělu signál, že je čas jít spát. Může však nastat i situace, kterou zná jistě mnoho z nás. Když před spaním koukáme dlouho do obrazovek mobilu, počítače nebo televize, umělé světlo může narušit tuto přirozenou spánkovou signalizaci. Ve výsledku pak místo klidného spaní hodiny ležíme, díváme se do stropu a počítáme ovečky. V takovém případě může být řešením omezení sledování obrazovek před spaním, ale také suplementace melatoninem, který přispívá ke zkrácení času potřebného k usnutí.  

Melatonin se však může hodit také během dlouhého cestování, kdy se nám více či méně mění spánkový režim. Pomáhá totiž také zmírnit subjektivní pocity únavy po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma, které známe jako jet lag. Jedná se tak o skvělého parťáka pro všechny cestovatele, kteří se chtějí cítit svěží a naplno si užít dovolenou i v jiném časovém pásmu. 

Tento doplněk je obohacen také o 5 rostlinných extraktů, které se rovněž používají při péči o spánek, relaxaci a klidnější mysl. Patří mezi ně výtažek z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) s obsahem účinné kyseliny valerenové. Stejně tak extrakt z meduňky lékařské (Melissa officinalis), heřmánku pravého (Matricaria recutita) a levandule lékařské (Lavandula officinalis). Nemůžeme však zapomenout ani na výtažek z mučenky pletní (Passiflora incarnata), který vyniká 5% obsahem flavonoidů. Ty patří mezi antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. 

Svou roli v produktu má rovněž l-theanin, který se přirozeně nachází v čajových listech. Právě s l-theaninem se spojuje pocit uvolnění a relaxace, který zažíváme při pití teplého čaje. K tomu se v neposlední řadě přidává vitamín B6, který podporuje normální činnosti psychiky i nervové soustavy a pomáhá s regulací hormonální aktivity. Zároveň přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, díky čemuž se můžete další den probudit svěží a nabití energií. 

Tento komplexní produkt s funkčním složením se brzy stane nedílnou součástí vaší večerní rutiny. Uděláte tak další krok k harmonickému spánku, který je důležitou součástí zdravého životního stylu.

Sleep & Relax a jeho výhody

 • komplex 8 funkčních látek pro harmonický spánek a odpočinek
 • obsahuje spánkový hormon melatonin
 • je zdrojem vitamínu B6
 • ve složení je i l-theanin 
 • obsahuje výtažky z meduňky, levandule, heřmánku, kozlíku a mučenky
 • přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí
 • pomáhá zmírnit subjektivní pocity únavy v důsledku časového posunu
 • navržený pro péči o spánek, relaxaci a klidnou mysl
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychiky
 • pomáhá se snížením únavy a vyčerpání
 • podporuje regulaci hormonální aktivity

Složení

Extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) (0,8 % kyselina valerenová), hypromelózová kapsle, extrakt z mučenky pletní 6-8:1 (Passiflora incarnata) (5 % flavonoidy), extrakt z meduňky lékařské 4:1 (Melissa officinalis L.), extrakt z květu heřmánku pravého 4:1 (Matricaria recutita) (1% apigenin), L-theanin, extrakt z levandule lékařské 4:1 (Lavandula officinalis), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidla (stearan horečnatý , oxid křemičitý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), melatonin.       

Dávkování

Užívejte 2 kapsle před spaním.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 kapsle*RI
Extrakt z kořene kozlíku lékařského 3-9:1 (Valeriana officinalis)500 mg1984 kJ/475 kcal
- Kyselina valerenová4 mg-
Extrakt z mučenky pletní 6-8:1 (Passiflora incarnata)200 mg-
- Flavonoidy10 mg-
Extrakt z meduňky lékařské 4:1 (Melissa officinalis)200 mg-
Extrakt z květu heřmánku pravého 4:1 (Matricaria recutita)150 mg-
- Apigenin1,5 mg-
L-Theanin100 mg-
Extrakt z levandule lékařské 4:1 (Lavandula officinalis)100 mg-
Vitamín B64,2 mg300 %
Melatonin0,4 mg-

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi