Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-40%

Testosterol 250 30 tablet - Megabol

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: mt23
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

149 Kč 248 Kč

Porovnat tento produkt

Testosterol 250 30 tablet - Megabol

Popis produktu

  • Testosterol je nový přípravek povzbuzující růst svalů.
  • Práce na tomto výrobku trvala od roku 2004.
  • Nyní úspěšné laboratorní testy umožnily uvést na trh steroidní přípravek přírodního původu.

Biologické vlastnosti:

Testosterol 250 je přípravek založený na účinných frakcích rostlinných sterolů.

Užívání Testosterolu TM 250 má různorodé biologické účinky, které závisí na mnoha endogenních a exogenních faktorech. Podstatnou roli hrají kvantitativní vztahy mezi steroidními hormony, existující v systému před konzumací, protože steroly, které přípravek obsahuje, nejsou jen substrátem pro syntézu testosteronu, ale i jiných steroidních hormonů. Některé metabolity sterolů mohou v organismu napodobovat typické hormony a soupeřit s nimi o receptory v tělesných buňkách, což vede k modifikaci mnoha fyziologických funkcí. Společným výsledkem těchto procesů je regulace kvantitativních vztahů mezi 17-ketosterody, testosteronem, progesteronem, androsteronem a kortikosteroidy.

Existuje také pravděpodobnost intenzifikace biosyntetického chodníku jednoho ze steroidních hormonů, jehož intenzitě je podmíněna geneticky a potence je maximální. Steroly obsažené v přípravku tehdy způsobují efekt „metabolické preference“ a jsou efektivním aktivátorem a substrátem pro určitou metabolickou cestu.

Účinky Testosterol 250:

  • obsažené steroly jsou prekurzorem pro syntézu estrogenů a testosteronu, přičemž je kvantitativní vztah mezi estrogeny a androgeny v případě nesrovnalosti regulace. Četné analogy testosteronu vznikající ze sterolů v některých místech lidského organismu blokují receptory pro androgeny  (androsteron, androstenedione, dihydrotestosteron). To ovšem nesnižuje anabolický efekt, protože jejich vliv na přeměny aminokyselin, tuků a bílkovin zůstává stejný.
  • jsou prekurzorem biosyntety 17-ketosteroidů (zahrnují dehydroepiandrosterone DHEA) působících androgenně a tedy anabolicky (rozvoj svalů) a maskulinizačně.
  • jsou prekurzorem biosyntety mineralokortikosteroidů (aldosteron)
  • povzbuzují syntézu glykogenu v játrech
  • intenzifikuju regeneraci svalové, pojivové a epileliální tkáně. Rostlinné steroly jsou přírodními inhibitory mediátorů bolesti a zánětu
  • patří k lipotropním látkám, tzn. Látkám zabraňujícím ukládání tuků v kosterních svalech, srdci, ledvinách a játrech
  • zlepšují duševní stav a fyzickou kondici

V roce 2004 byl proveden výzkum rostlinných sterolů s testy na chovných zvířatech. Výsledky ukázaly, že tyto sloučeniny podávané s vyváženou stravou zvýšily růst svalové hmoty o 18-26%.

V roce 2006 byly získány údaje od trénujících dobrovolníků, kteří svou dietu doplňovali přípravkem Testosterol TM 250. Výsledky těchto osob po 30 dnech a po spotřebování jednoho balení výrobku ukázaly růst tělesné hmotnosti průměrně o 2-3 kg (max. 9 g). Přes 90% dobrovolníků zvýšilo i své tréninkové zatížení. U 86 % dobrovolníků byly zaznamenány pozitivní změny fází spánku. Výrobek zlepšuje regeneraci během spánku (v této době roste objem tkání). Je důležité, aby byla během užívání přípravku zajištěna dostatečně dlouhá doba spánku. Je to individuální vlastnost, považuje se, že v období tréninku a aktivní regenerace by měl spánek trvat alespoň 8 hodin denně.

Od roku 2009 jedna z nejprodávanějších rastlinných steroidů na světě.

Dávkování

1 kapsle denně, spolu se snídaní. Nejlepší kombinovat spolu s přípravkem Biosterol.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost balení:3 blistry po 10 tobolkách.
Hodnoty:v 1 kaps.
Rostlinné steroly250 mg
Inulin15 mg
Fenolové glykosidy1,75 mg
Flavonoidy0,75 mg
Fitochinon0,01 mg

Upozornění

Přípravek uchovávejte při teplotě 25 °C, na místě nepřístupném dětem. Při konzumaci rostlinných sterolů nebyly zjištěny nežádoucí účinky.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi