Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-8%

Thor Stim-free 420 g - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gtsf4A8F71B
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

459 Kč 499 Kč

Porovnat tento produkt

Thor Stim-free 420 g - GymBeam

Známé předtréninovky Thor a Thor+Vitargo jsou do třetice doplněny předtréninkovkou Thor Stim-Free bez obsahu stimulantů. Nabízí velmi efektivní složení nabité látkami, které jsou spojeny s podporou výkonu a efektivnějším prokrvením svalů. Zvláště ho ocení lidé, kteří omezují příjem kofeinu, vyhýbají se mu nebo jsou na něj citliví. Má skvělou rozpustnost a potěší svěží chutí. Zároveň je vhodný i pro vegany.

Z hlediska podílu ve složení kraluje neesenciální aminokyselina L-citrulin DL-malát, která je v tomto případě navázána na malát, tedy sůl kyseliny jablečné. Samotný l-citrulin funguje jako prekurzor argininu. Ten spolu s přítomným l-argininem slouží jako substrát pro produkci oxidu dusnatého (NO), který roztahuje cévy, výsledkem čehož je lepší prokrvení organismu. Přítomný beta alanin, který díky svému mechanismu působení dokáže oddálit nástup únavy a zvýšit efektivitu sportovního výkonu.

Složení doplňuje aminokyselina l-glutamin, která se přirozeně nachází ve svalech a její hladina klesá během sportovního výkonu. Naše tělo jej dokáže využít jako zdroj energie pro některé buňky imunitního systému. Zapomenout není třeba na kokosovou vodu v prášku, která se postará o lepší hydrataci během náročných tréninků. Tehdy oceníte také obsažený l-tyrosin. Ten je prekurzorem syntézy dopaminu a norepinefrinu (noradrenalinu), který je znám jako stresový hormon připravující organismus na zátěž. Zároveň bývá častou přísadou předtréninkových směsí zejména díky tomu, že se podílí na mnoha biologických procesech.

Celou směs skvěle doplňuje také cholin bitartrát pro podporu kognitivních funkcí a maximální fokus během tréninku. K tomu může přispět i přítomné DMAE, které patří mezi nootropika užívaná za účelem lepší koncentrace. Kromě toho zde najdete také extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), který obsahuje synefrin. Ten může pomoci zvýšit rozklad tuků na energii. Potenciál formule Thor Stim-free navíc výborně znásobují silné adaptogeny v podobě prášku z plodů ženšenu sibiřského (Eleutherococcus senticosus) a extraktu z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Jedná se o látky, které mohou pomoci vypořádat se se stresem a lépe se na něj adaptovat. Zároveň jsou vyhledávány s cílem podpory odolnosti organismu, ale také psychické a fyzické výkonnosti. Složení uzavírá přítomnost vitamínů C, B3 a B6, které plní v našem organismu celou řadu životně důležitých procesů.

Výhody:

  1. Plně účinný komplexní předtréninkový doplněk
  2. Ideální pro večerní tréninky
  3. Neobsahuje kofein
  4. Lehká rozpustnost
  5. Svěží ovocné příchutě
  6. Balení obsahuje 30 denních dávek

Dávkování

Smíchejte 14 g (1 odměrku) s 250-300 ml vody a užívejte 20 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky:14 g
Počet dávek v balení: (420 g)30
L-citrulin DL-malát5 000 mg
Beta alanin2 500 mg
L-glutamin2 000 mg
L-arginin1 300 mg
Kokosová voda v prášku500 mg
L-tyrosin400 mg
Cholin bitartrát400 mg
Prášek z plodů sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus)400 mg
z toho eleuterosidy1,6 mg
Vitamin C320 mg
Extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea)100 mg
z toho rozavin3 mg
Dimethylaminoethanol (DMAE) bitartrát54 mg
z toho DMAE20 mg
Vitamin B348 mg
Extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium)22 mg
z toho synefrin20 mg
Vitamin B67 mg

Složení

Mango Maracuja: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protihrudkující činidlo (oxid křemičitý), L-tyrosin, cholin bitartrát, prášek z kořene sibiřského ženšenu (eleutherococcus senticosus) (0,4 % eleuterosidy), přírodní aroma, vitamin C (kyselina L-askorbová), sladidlo (sukralóza), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt rozchodnice růžové (rhodiola rosea) (3 % rosavin) (DMAE) bitartrát, barviva (beta karoten, červená řepa), vitamin B3 (nikotinamid), extrakt z pomerančovníku hořkého (citrus aurantium)(95 % synefrin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Strawberry Kiwi: L-citrulin DL-malát (2:1), beta alanin, L-glutamin, L-arginin, kokosová voda v prášku, protihrudkující činidlo (oxid křemičitý), L-tyrosin, cholin bitartrát, prášek z kořene sibiřského ženšenu (eleutherococcus senticosus)(0,4 % eleuterosidy), přírodní aroma, vitamin C (kyselina L-askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt rozchodnice růžové (rhodiola rosea)(3 % rosavin), sladidlo (sukralóza), dimet (DMAE) bitartrát, barviva (beta karoten, červená řepa), vitamin B3 (nikotinamid), extrakt z pomerančovníku hořkého (citrus aurantium)(95 % synefrin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Balení obsahuje silice sáček.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi