Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-10%

Glukomanán 120 tablet - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gg144F46F
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

224 Kč 249 Kč

Porovnat tento produkt

Glukomanán 120 tablet - GymBeam

Glukomanan pochází z kořene rostliny Amorphophallus konjac, která roste v teplých a tropických oblastech Asie. Tento rostlinný polysacharid je formou rozpustné vlákniny, která má řadu blahodárných účinků na organismus. V těle na sebe totiž váže vodu, dokáže nabobtnat, a několikanásobně tak zvětšit svůj objem. To je dáváno do souvislosti s pocitem sytosti. Ve výsledku se to může projevit třeba i snědením menší porce jídla. 

Kromě toho v rámci nízkokalorické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Tohoto příznivého účinku dosáhnete při příjmu 3 g glukomananu denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody. Nejlépe před jídlem při současném dodržování redukčního jídelníčku na hubnutí. Glukomanan navíc podporuje také udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, což je příznivé i pro srdeční zdraví. Tento efekt nastává při příjmu 4 g glukomananu denně. S tímto produktem tato doporučení hravě splníte.          

Tento doplněk se používá zejména při hubnutí a rýsování postavy. Díky tomu, že neobsahuje žádné živočišné složky, je navíc vhodný i pro vegany.

Glukomanan a jeho výhody

  • rozpustná vláknina z kořene rostliny Amorphophallus konjac
  • spolu s nízkokalorickou dietou podporuje hubnutí
  • váže na sebe vodu, což se spojuje s navozením pocitu sytosti
  • přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
  • je vhodný pro vegany

Složení

Glukomanan (Amorphophallus konjac) (kořen), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), protispékavé činidlo (oxid křemičitý), povlakové látky [(hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, modifikovaný škrob, triglycerid se středním řetězcem, mastek), izopropanol, polyethylenglykol].

Dávkování

Při hubnutí užívejte 2 tablety 3krát denně před jídlem. Pro podporu udržení normální hladiny cholesterolu užívejte 2 tablety 4krát denně. 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty6 tablet8 tablet
Glukomanan (Amorphophallus konjac)3000 mg4000 mg

Upozornění

Dodržujte doporučené dávkování a produkt zapijte dostatečným množstvím vody. Není vhodné pro osoby s polykacími potížemi, kterým hrozí udušení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi