Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-10%

DigeZyme 60 kapslí - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gdz691618E
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

224 Kč 248 Kč

Porovnat tento produkt

DigeZyme 60 kapslí - GymBeam

DigeZyme® je komplex trávicích enzymů, které neodpovídají jen za stav zažívacího traktu, ale také za množství reakcí v organismu. Trávicí enzymy jsou biologicky aktivní látky produkované žlázami trávicí soustavy. Mají významnou roli v chemickém procesu trávení potravy – rozkládají molekuly jídla (bílkoviny, sacharidy a tuky) na dostatečně malé jednotky (aminokyseliny, glukózu a mastné kyseliny), které organismus dokáže vstřebat.


DigeZyme je směs 5 druhů enzymů – amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, které podporují zdravé trávení, vstřebávání živin (bílkoviny, sacharidy a tuky) a pomáhají tělu absorbovat nezbytné minerály.


DigeZyme® a jeho účinné složky

Amyláza je enzym tvořený slinivkou břišní a slinnými žlázami, který štěpí škrob na jednodušší cukry.

Proteáza neboli proteotycké enzymy pomáhají trávit bílkoviny na aminokyseliny a zabezpečují jejich vstřebání a využití v organismu. Jejich nedostatek omezuje rozklad bílkovin, které následně v tlustém střevě podléhají procesům hnití a způsobují tak trávicí obtíže (nadýmání, plynatost, průjmy). Zahrnují enzymy pankreatin, papain, trypsin, chymotrypsin a bromelain.

Laktáza je enzym, který štěpí laktózu (mléčný cukr) na glukózu a galaktózu. Doporučuje se lidem s laktózovou intolerancí, kteří nejsou schopni trávit laktózu, což vede k nadýmání, bolestem břicha a průjmům.

Celuláza je enzym důležitý pro štěpení potravin bohatých na vlákninu. Štěpí rostlinná vlákna na glukózu (jednoduchý cukr). Podporuje léčbu trávicích problémů (například syndrom nesprávného vstřebávání), v těle se nevytváří, a proto je třeba ho přijímat ve stravě.

Lipáza je lipolytický enzym, který štěpí tuky na glycerol a volné mastné kyseliny. Ty pronikají přes střevní stěnu do krve a jater, kde se následně odbourávají. Lipáza řídí množství syntetizovaných tuků v organismu a zajišťuje redukci tukových zásob. Nedostatek tohoto enzymu je spojen s vysokým obsahem cholesterolu a cukru.

Lipázy, amylázy a proteázy přispívají k lepšímu trávení přijaté potravy a doplňují působení trávicích enzymů.


DigeZyme® a jeho výhody

komplex 5 různých trávicích enzymů (amyláza, proetáza, laktáza, lipáza, celuláza)

obsahuje 160 mg enzymů v kapsli

podporuje celkové trávení přijaté potravy

podporuje trávení mléka a laktózy

podporuje trávení bílkovin

podporuje trávení tuků

podporuje trávení škrobu

podporuje trávení potravin bohatých n vlákninu

podporuje tělu absorbovat živiny ze stravy

odstraní nepříjemné příznaky různých potravinových intolerancí

Složení

DigeZyme®, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), kapsle (želatina).


Dávkování

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně.


Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 kapsle

DigeZyme® 160 mg

 z toho amyláza 4548 U/g

 z toho proetaza 1368 U/g

 z toho laktáza 801,6 U/g

 z toho lipáza 200,8 U/g

 z toho celuláza 48 U/g

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi