Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-40%

100% Arašídové máslo 340 g - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: g1am3
✅ 100% přírodní arašídové máslo
✅ Neobsahuje sůl, cukr ani palmový olej
✅ Obsahuje až 30% přírodních bílkovin
✅ Obsahuje zdravé tuky
✅ Má vysoký obsah vitamínů a minerálů
✅ Obsahuje vlákninu
✅ Skvělá chuť
✅ Jemná konzistence
✅ Vhodné i do diety
✅ Ideální k snídani nebo svačině
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

74 Kč 123 Kč

Porovnat tento produkt

100% Arašídové máslo 340 g - GymBeam

Arašídové máslo je 100% čisté a přírodní oříškové máslo tvořené jen a jen arašídy. Získá si vás svojí lahodnou chutí, ale také tím, že je přirozeným zdrojem sacharidů, bílkovin a hlavně zdravých tuků. Mono a polynenasycené tuky uvnitř arašídového másla jsou zárukou dobrého a kvalitního občerstvení. Je vyrobeno z kvalitních arašídů bez použití a přidávání chemických látek a přísad. Je to zdravý a přírodní produkt, který je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje zvýšit denní dávku zdravých tuků.


GymBeam 100% Arašídové máslo 340 g Fit Life sportovní výživy, doplňky výživy a arašídová másla


Arašídové máslo je v podstatě nezpracovaná potravina, protože se vyrábí mixováním 100% arašídů. Ty se mixují, dokud z nich nevznikne máslo. Existuje několik výrobců, kteří do něj přidávají cukr, sůl, palmový olej nebo jiné neprospěšné látky, avšak arašídové máslo od Gym Beam takové není. Je to 100% čisté a přírodní arašídové máslo. Je to značně „vyvážený“ zdroj energie ve smyslu, že dodává organismu všechny tři makronutrienty (sacharidy, bílkoviny a zdravé tuky). Navíc má jemnou a lahodnou chuť, která se rozplývá na jazyku!


Výhody arašídového másla

100% přírodní arašídové máslo

neobsahuje sůl, cukr ani palmový olej

obsahuje až 30% přírodních bílkovin

obsahuje zdravé tuky

má vysoký obsah vitamínů a minerálů

obsahuje vlákninu

skvělá chuť

jemná konzistence

použitelné pro přímo kunzumaci nebo i pro vaření a pečení

vhodné i do diety

ideální k snídani nebo svačině

Čím se vyznačuje arašídové máslo?

Přírodní zdroj bílkovin

Dvě lžíce arašídového másla obsahují 7 gramů bílkovin a jak jistě víte, vaše tělo využívá aminokyseliny z těchto bílkovin pro stavbu a opravu vašich svalů. Kromě toho, že zvětšuje objem metabolicky aktivních tkání, tyto bílkoviny zajišťují i ​​dlouhotrvající zasycení.


Zdravé tuky

Arašídové máslo obsahuje stejný poměr nasycených a nenasycených tuků jako olivový olej. Polynenasycené a mononenasycené tuky v arašídovém másle snižují riziko srdečně-cénních onemocnění, a to díky tomu, že snižují obsah špatného cholesterolu v krvi. Dalším benefitem zdravých tuků je také prevence cukrovky typu II. Každé dvě lžíce arašídové másla obsahují 16 gramů tuku, z toho 7,4 gramu mononenasyceného tuku a 4,5 gramu polynenasyceného tuku.


Vláknina

Běžná dávka arašídového másla (dvě lžíce) obsahuje asi 2 gramy vlákniny. I když arašídové máslo nepatří k potravinám s největším obsahem vlákniny, pomáhá doplňovat její příjem, a to zejména v kombinaci s jídly s obsahem vlákniny. Vláknina pozitivně ovlivňuje trávicí systém, pohyb střev, oddaluje pocit hladu, bojuje se srdečními chorobami, obezitou a cukrovkou II. typu.


Vitamíny a minerály

Arašídové máslo je bohaté na makroživiny. 100 gramů arašídového másla poskytuje celou škálu vitamínů a minerálů:


Vitamin E: 45% ODD.

Vitamin B3 (Niacin): 67% ODD.

Vitamin B6: 27% ODD.

Kyselina listová: 18% ODD.

Magnézium: 39% ODD.

Měď: 24% ODD.

Mangan: 73% ODD.

Rovněž obsahuje malé množství vitamínu B5, železa, draslíku, zinku, selenu.


Pro koho je arašídové máslo vhodné?

Arašídové máslo je vhodné pro ty, kterým záleží na tom, aby přijímali zdravou a vyváženou stravu. Je ideální pro aktivní sportovce, nesportovce, ale i pro ty, jejichž cílem je zhubnout, protože je výborným zdrojem bílkovin a zdravých tuků.


Arašídové máslo podpoří vaše hubnutí i tloustnutí

Arašídové máslo je díky vysokému podílu zdravých tuků a bílkovin skvělým zdrojem energie a živin. Zároveň obsahuje tolik energie, že jí budete mít dostatek během dne při jakékoli aktivitě. Tím je předurčeno stát se součástí vyvážené a zdravé snídaně. Pokud máte problém s tloustnutím, pravděpodobně během dne nepřijímáte dostatek zdravých tuků, případně váš metabolismus pečuje o to, abyste vydali z těla hodně energie. S arašídovým máslem snáze pokryjete potřebné množství přijaté energie a při silovém tréninku tak budete mít větší šanci přeměnit bílkoviny z potravy ve svalovou hmotu.


I přes obecně rozšířený názor, že z přijatého tuku se tloustne, ne vždy tomu tak musí být. Vysoký obsah zdravých tuků a vlákniny se postará o to, abyste se cítili zasycený delší dobu. Přidejte arašídové máslo k běžné snídani a hlad se dostaví mnohem později, tím podporuje hubnutí. To znamená, že se snáze ubráníte chutím na sladké či večernímu přejídání se sacharidy. Pokud se během dne budete věnovat také fyzické aktivitě, hubnutí bude hračkou.


Složení

Příchuť smooth/crunchy: 100% arašídy.


Dávkování

Arašídové máslo od Gym Beam můžete použít k přímé konzumaci, jednoduše naberte lžičkou a přímo jezte. Doporučujeme 2 lžičky denně. Také jako na pomazánka, přísada do koktejlů (do gainerů i proteinů), ale oceníte jej i při vaření a pečení. Je skvělou přísadou do ovesných vloček, kaše, k ovoci a do zdravých fitness dezertů.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť smooth/crunchy) 100 g

Energetická hodnota 2520 kJ / 602 kcal

Tuky 48,6 g

    z toho nasycené tuky 8,6 g

Sacharidy 12,2 g

    z toho cukry 6,5 g

Vláknina 6,5 g

Bílkoviny 28,9 g

Sůl 0,56 g

Upozornění

Výrobek nevhodný pro lidi s alergií na arašídy.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi