Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-36%

Nitrox Therapy 680 g - Biotech USA

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: bnt6685170
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

595 Kč 924 Kč

Porovnat tento produkt

Nitrox Therapy 680 g - Biotech USA

Nitrox Therapy pracuje jako motivátor, nepotřebujete zastavit. Umožňuje dosáhnout vašich cílů. Jděte na maximum. Obsahuje komplex aminokyselin NOx NRG PUMP díky čemuž každá dávka obsahuje 1 496 mg beta-alaninu, 459 mg L-citrulinu, 1496 mg L-argininu HCl, jakož i citrát-malát vápenatý a L-arginin AKG.

ATP POWER tvoří kofein (až 200 mg kofeinu na jednu dávku) a obsah niacinu přispívá k správné metabolismu pro tvorbu energie, a přispívá ke snížení vyčerpání a únavy. Kromě výše uvedených složek obsahuje produkt i alfa-lipoovou kyselinu a AMP (adenosin monofosfát).

CARBORADE je kobináciou skutečně jedinečného páru sacharidů, maltodextrinu a ribózy. CREATINE COMPLEX tvoří speciální kombinace 4 různých kreatinů (pufrovaný kreatin, kreatin pyruvát, kreatin-citrát a mikronizovaný kreatin). BCAA a MINERAL je komplex s esenciálními aminokyselinami, vitaminem B6 a minerály.

výhody:

  1. předtréninková pumpa
  2. S obsahem kreatinu, sacharidů a aminokyselin
  3. přidané vitamíny

Dávkování

Smíchejte 17 g prášku (jedna kopcovitá odměrka) s 250 ml studeného nápoje. Užívejte 1 nápoj 30 minut před tréninkem.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky:17 g
Počet dávek v balení: (680 g)40
hodnoty:v 17 gve 100 g
energie46 kcal / 196 kJ271 kcal / 1 154 kJ
tuky0 g0,02 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g0,01 g
sacharidy11 g64 g
z toho cukry1,1 g6,5 g
bílkoviny0 g0,02 g
sůl0,07 g0,43 g
niacin8 mg47 mg
CARBORADE (maltodextrin, ribóza)10 g
NOx NRG PUMP (beta alanin, L-arginin hydrochlorid, L-citrulin,3,5 g
citrát-malát vápenatý, L-arginin alfa-ketoglutarát)
Creatine Complex (pufrovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát,238 mg
kreatin pyruvát, mikronizovaný kreatin monohydrát)
ATP POWER [kofein bezvodý, kyselina nikotinová, ALA209 mg
(Kyselina alfa lipoová), AMP (adenosin monofosfát)]
BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin)136 mg

Složení

Carborade (maltodextrin, ribóza), NOx NRG PUMP (beta alanin, L-arginin hydrochlorid, L-citrulin, citrát-malát vápenatý, L-arginin alfa-ketoglutarát), kyselina (kyselina citrónová), protispékavé látky (oxid křemičitý, fosforečnany vápenaté ), aromata, creatine complex [pufrovaný kreatin monohydrát (mikronizovaný kreatin monohydrát, oxid hořečnatý)], kreatin pyruvát (mikronizovaný kreatin monohydrát, pyruvát vápenatý), kreatin citrát (mikronizovaný kreatin monohydrát, citrát vápenatý), mikronizovaný kreatin monohydrát]), ATP power [kofein bezvodý 1,2%, kyselina nikotinová, ALA (kyselina alfa lipoová), AMP (adenosin monofosfát)], BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), sladidla (sukralosa, glykosidy steviolu), sůl, regulátor kyselosti (vinanu draselné). Mineral Blend (pyridoxínhydrochlorid, oxid zinečnatý, chlorid chromitý, hořečnaté soli kyseliny citrónové, fumaran železnatý, pyrofosforečnan železitý). Broskev: barviva (tartrazin *, indigotin). Modré hrozny: barviva (Allura červená AC *, indigotin). Brusinka: barviva (Allura červená AC *, indigotin). Tropické ovoce: barviva (tartrazin, Allura červená AC) *. Grep: prášek z citronové kůry, barvivo (Allura červená AC *). * Může mít nepříznivé účinky na činnost a pozornost dětí.

Informace pro alergiky

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornění

Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Vysoký obsah kofeinu (1 180 mg / 100 g; 200 mg / 1 dávka). Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám, osobám citlivým na kofein, s vysokým krevním tlakem a trpícím na kardiovaskulární choroby. Neúměrné užívání kofeinu může zapříčinit podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Nekombinovat s alkoholem. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. V případě, že užíváte léky, užívání přípravku konzultujte se svým lékařem. Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25 ° C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

Výrobce

Biotech USA Kft., Kiscsikós köz 11, 1033 Budapest, Hungary.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi