Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-27%

Matrix 5.0 2270 g - Syntrax

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: sm52BCBC36
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

999 Kč 1 374 Kč

Porovnat tento produkt

Matrix 5.0 2270 g - Syntrax

MATRIX - je horkou novinkou na současném světovém trhu s proteinovými přípravky a je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty.

Revoluční koncepce MATRIXU na základě mnohaletého výzkumu a jeho složení vychází mimo jiné i ze struktury bílkoviny lidského mateřského mléka a to jak z hlediska bioaktivity bílkoviny, tak z hlediska časové dostupnosti vstřebávaných aminokyselin. MATRIX je horkou novinkou na současném světovém trhu proteinových přípravků a je jednou z nejsilnějších legálních formulí pro růst svalové hmoty.

MATRIX JE bioaktivních! Všechny složky MATRIXU jsou zpracovány tak, že nejsou tepelně znehodnoceny (denaturovány) a zachovávají si své bioaktivní vlastnosti, které má pouze naprosto čerstvá bílkovina.

MATRIX JE NĚKOLIKANÁSOBNĚ ÚČINNĚJŠÍ! Ultimativní stravitelnost a silný anabolický účinek, který je několikanásobně vyšší oproti klasickým formám Whey Proteinů.

MATRIX MÁ maximální anabolický POTENCIÁL! Poměr rychlých bílkovin vůči pomalým je v optimalizovaném poměru 1: 3, což je stejné jako u bílkoviny lidského mateřského mléka. Tento poměr v kombinaci s (glutamin peptid) nabízí ten nejsilnější anabolický potenciál pro lidský organizmus!

STAČÍ ZAMÍCHAT LŽIČKOU! Samozřejmostí je instantní forma bílkovin

Základ tvoří nedenaturovaný (bioaktivní) syrovátkový protein, nedenaturovaný (bioaktivní) micelární kasein, nedenaturovaný (bioaktivní) vaječný albumin a bioaktivní glutaminové peptidy ve volné formě (8,4g 100g!) Pozn: syrovátková bílkovina je legislativně zařazena v kategorii koncentrát, díky zachovalému obsahu bioaktivních složek (peptidy, laktoferin atd ..), avšak neobsahuje zbytky laktózy jako klasický koncentrát.

Dávkování

Rozmíchejte jednu odměrku (30g) Matrixu ve 3-4 dcl mléka. Dávkujte 2-3x denně v závislosti na Vaší potřebě bílkovin. Nejvhodnější doba je ihned ráno na lačno, 20 min po tréninku a večer před spaním.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť vanilka)1 odměrka (30 g)
Počet dávek v balení:76
kalorie110 kcal
Kalorie z tuku15 kcal
bílkoviny23 g
sacharidy2 g
vláknina0 g
cukry2 g
cholesterol40 mg
tuky1,5 g
saturované tuky1 g
trans tuky0 g
draslík200 mg
sodík80 mg
aminokyselinyv 100 g
isoleucin5,8 g
leucin10,3 g
lysin8,7 g
methionin2,2 g
fenylalanin3,6 g
threonin6,4 g
tryptofan1,9 g
Valin6 g
arginin2,5 g
L-Glutamin8,4 g
L-Hystidin2,1 g

Složení

Mléčná proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový koncentrát), hydrolyzovaný pšeničný lepek, vaječný albumin, přírodní a umělé aroma, sójový lecitin, sůl, acesulfam K, sukralóza.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi