Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-56%

Biosterol 30 tablet - Megabol

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: mb3
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

109 Kč 248 Kč

Porovnat tento produkt

Biosterol 30 tablet - Megabol

Výhodou Biosterolu je uznávané autorství receptury a jeho účinnost je potvrzena zkušenostmi. Použití podle popisu vám umožňuje zvýšit produkci testosteronu v těle až o 4 mg denně.

Biosterol® je přípravek s vysokým obsahem steroidních saponinů. Výběr sloučenin, včetně derivátů spirostánu, byl zaměřen na zvýšení produkce testosteronu a stimulaci duševní aktivity, což umožňuje realizaci vyčerpávajících tréninkových plánů. Saponiny jsou sloučeniny rostlinného původu složené ze dvou částí: aglykon - sapogenin (sapogenol) a glykon - sacharid. Saponiny mění strukturu buněčných membrán a tím i epitelu, čímž se stávají propustnějšími pro organické složky včetně spotřebovaných bílkovin. Saponiny mají schopnost vázat se na cholesterol za vzniku relativně stabilních farmakologicky aktivních sloučenin.

Steroidní saponiny jsou deriváty buď spirostánu nebo furostánu. Vznikají na steránovém systému s vedlejší cyklickou skupinou. Boční část sestává z 5-členného kruhu a 6-členného kruhu. Oba kroužky jsou spojeny uhlíkem spiro C-22. Steroidní saponiny odvozené od furostánu nemají uzavřený F-kruh, ale mají alifatický řetězec. Z hlediska anabolických vlastností se používají sarsasapogenin, diosgenin, yamogenin, smilagenin, tigogenin a hekogenin. Uvedené saponiny mají hydroxylovou skupinu v poloze 3, díky čemuž je možné je za přítomnosti katalyzátorů přeměnit na steroidní hormony nebo steroidní parahormony s anabolickým účinkem.

V lidském organismu existují vhodné metabolické dráhy schopné biosyntézy aktivních steroidních (anabolických) látek z výše uvedených saponinů za předpokladu, že prvotní biochemická reakce probíhá pod vlivem enzymů symbiotické střevní mikroflóry. Tyto enzymy přeměňují saponiny na pregnanové (C-21) a androstanové (C-19) sloučeniny, které jsou substráty pro syntézu testosteronu a androsteronu. Pro anabolické účely jsou nejúčinnější saponiny s dvojitou vazbou mezi uhlíkem C5 a C6. Metabolická degradace bočního řetězce steroidních saponinů (oxidace, redukce, dehydroxylace, dehydratace) vede k tvorbě sloučeniny C-19 (testosteron).

Poskytnutí tohoto typu androgenních prekurzorů současně normalizované střevní mikroflóře může zvýšit množství produkovaného testosteronu až o 4 mg denně. Díky tomuto přebytku vzniká tzv. volný testosteron, nevázaný na bílkoviny. Je to volný testosteron, který poskytuje metabolický účinek. Přídavek fytosterolů a stimulantů sekrece inzulínu (prekurzory a aktivátory hydroxyizoleucinu, čistého 4-hydroxyizoleucinu) obsažených v extraktech z černého kmínu a pískavice řecké poskytuje dodatečnou stimulaci růstu pojivové tkáně a svalové tkáně. Zvýšená sekrece inzulínu způsobuje: stimulaci syntézy glykogenu a bílkovin, usnadnění transportu přes buněčné membrány do buněk – glukózy, aminokyselin, draslíku a mastných kyselin, inhibici nadměrné glykogenolýzy, vyčerpání svalové hmoty o energ.

Potenciál steroidních saponinů a jiných sloučenin nacházejících se v rostlinách je stále předmětem zkoumání. Od začátku 70. let 20. století byl u sportovců nejoblíbenější rostlinou tohoto druhu Tribulus terrestris, využíval se při výrobě látek stimulujících metabolismus. Rozvoj fytochemie nám umožnil stále více poznávat funkce jednotlivých frakcí sterolů, v současnosti se pomocí přesných extrakčních metod vytvářejí doplňky obsahující ty frakce, které nejlépe odpovídají potřebám dané cílové skupiny. Současná suplementace se vyvíjí od extraktů na bázi jedné rostliny, jejíž působení je známo z bylinkářské tradice, až po pečlivě vybrané sloučeniny a směsi zaměřené na specifické fyziologické účinky. Takové produkty vytvořené společnostmi zabývajícími se doplňky se nazývají moderní prohormony a pro marketingové účely se používají v jejich popisech.

Výhody:

  1. testosteronový booster
  2. Postaven na rostlinných extraktech
  3. Léty ověřený produkt
  4. Balení obsahuje 15-30 denních dávek

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky denně, po jídle. Biosterol se má užívat denně. Pro jeho povzbuzující vlastnosti je nejlepší jej užívat před 18 hodinou. V tréninkové dny užívejte 1 kapsli s posledním jídlem před tréninkem. Pokud užíváte 2 tobolky denně, užívejte vždy 1 tobolku po jídle.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost balení:3 blistry po 10 měkkých tobolkách
Hodnoty:v 1 kaps.
Saponiny200 mg
Fytosteroly66 mg
Steroidní alkaloidy0,25 mg

Složení

Účinné látky (extrakty): nigellae fluidum (černý kmín), capsici fluidum (červená paprika), trigonellae fluidum (senovka řecká), myristicae liquidum (muškátový oříšek), glycyrhizate siccum ( lékořice), lékořice : olej, měkká tobolka: vepřová želatina, konzervant: kyselina benzoová.

Upozornění

Výrobek je určen pro dospělé osoby. Nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Přípravek se má uchovávat při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi