Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-27%

Thor 210 g - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gt2
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

325 Kč 448 Kč

Porovnat tento produkt

Thor 210 g - GymBeam

Předtréninkový stimulant, se kterým pocítíte bojovnost, šílený nával energie a touhu posouvat své hranice. Jste připraveni na pořádnou dávku železa? Nic vám už nebude stát v cestě! Udeřte opravdu tvrdě s Thorovým kladivem!

Nový hardcore předtréninkový doplněk bez kreatinu, na bázi ověřených a efektivních ingrediencí, jako je Beta-alanin, Arginin, L-Citrulin malát, Taurin, kofein a další. Jen 1 dávka této unikátní formule zajistí, že do 20 minut od užití budete připraveni na ten nejtvrdší trénink. Nejenže vás nabudí, ale zvýší také hladinu oxidu dusnatého, podpoří svalovou vytrvalost a zlepší výkon. Pocítíte sílu, bojovnost, šílený nával energie a touhu posouvat své hranice.

Nejenže brání únavě a nabudí vás na trénink, ale podporuje také svalovou vytrvalost a zlepšuje výkon. Kofeinová složka zvýší vaši koncentraci a soustředěnost a ingredience jako AAKG vaše svaly napumpují a zvýší hladinu oxidu dusnatého. Přídavek niacinu navíc zlepšuje pohyblivost kloubů, svalovou sílu a funkci nervového systému.

Efektivní složky:

 • Beta-alanin - aminokyselina, která prohlubuje energetickou hladinu, podporuje svalovou vytrvalost a zlepšuje výkon. Je skvělým blokátorem únavy, brání hromadění kyseliny mléčné ve svalech, což umožňuje tělu fungovat lépe a déle.
 • AAKG (Arginin-Alfa-Ketoglutarát) - forma argininu, která podporuje tvorbu růstového hormonu a inzulínu. Je hlavním donorem NO, proto zvyšuje produkci oxidu dusnatého, prokrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalost a transport živin do svalů.
 • Citrulin malát – kombinace aminokyseliny L-citrulinu a malátu, která zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalost a rezistenci na únavu, zlepšuje regeneraci a energetickou hladinu.
 • Taurin – neesenciální aminokyselina, která kromě hydratace organismu zlepšuje mozkové funkce, zvyšuje sportovní výkonnost, podporuje regeneraci a rychlejší zotavení, navíc podporuje spalování tuků.
 • Glycerol monostearát - slouží ke zvýšení objemu extracelulární tekutiny, drží vodu a způsobuje maximální napumpování svalů.
 • Sibiřský ženšen - bohatý na minerály a stopové prvky. Působí regeneračně při rychlém fyzickém a psychickém vyčerpání, podporuje regeneraci a odolnost organismu vůči nepříznivým vlivům prostředí, pomáhá při snižování krevního cukru a cholesterolu a zlepšování činnosti centrální nervové soustavy.
 • Kofein je psychoaktivní stimulant, který stimuluje centrální nervový systém, odvrátí únavu, zvyšuje koncentraci a energetickou hladinu.
 • Niacin - ve vodě rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivost kloubů, svalovou sílu a funkci nervového systému. Snižuje svalovou únavu a zvyšuje maximální svalovou pracovní kapacitu.

Výhody:

 1. Hardcore předtréninkový stimulant
 2. Obsahuje silně koncentrovanou formuli
 3. Podporuje zlepšení výkonu a sportovní výkonnosti
 4. Zlepšuje odolnost a vytrvalost svalů
 5. Brání únavě a nabudí na trénink
 6. Podporuje regeneraci a zotavení po tréninku a také soustředěnost
 7. Bez sacharidů
 8. Neobsahuje kreatin

Dávkování

Pozor! Thor je opravdu silný stimulant, pro začátek, pro posouzení tolerance doporučujeme užít 20 minut před tréninkem jen 1 kopcovitou odměrku rozmíchanou ve 200 ml vody. Po posouzení tolerance můžete dávku zvýšit na 2 kopcovité odměrky (14 g) rozmíchané ve 200 ml studené vody a užít 20 minut před tréninkem. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování 2 odměrky (14 g) během 24 hodin.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty:ve 14 g (2 kopcovité odměrky)
Beta-alanin4 000 mg
L-citrulin DL-malát (1:1)2 600 mg
L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG)1 400 mg
Taurin700 mg
Glycerol monostearát400 mg
Hořký pomeranč (Citrus aurantium) extrakt z ovoce300 mg
standardizovaný na 10 % obsah synefrinu
Kofein bezvodý300 mg
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) prášek z kořene200 mg
standardizovaný na 0,5 % obsah eleutherosidů
Niacin (jako nikotinamid)70 mg

Složení

Lemon-Lime: Další složky: Kyselina citrónová, příchuť, protihrudkující látka (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny ortofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta-karoten).

Mango Maracuja: Další složky: Kyselina citrónová, příchuť, protihrudkující látka (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny ortofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta-karoten).

Strawberry-Kiwi: Další složky: Kyselina citrónová, příchuť, protihrudkující látka (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny ortofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (červená řepa).

Watermelon: Další složky: Kyselina citrónová, příchuť, protihrudkující látka (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny ortofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (červená řepa).

Informace pro alergiky

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, sóju, vajcia a arašídy.

Upozornění

Doplněk je určen pro osoby starší 18 let. V případě, že trpíte nebo máte v rodinné anamnéze jedno z následujících onemocnění, ale nejen toto onemocnění: vysoký krevní tlak, srdeční arytmie, onemocnění srdce, jater, ledvin, štítné žlázy, psychické onemocnění, cukrovku, astma, opakující se bolesti hlavy, anémii , peptické vředy, trpíte ztíženým močením nebo máte zvětšenou prostatu, záchvatové onemocnění, pokud užíváte MAOI (inhibitor monoamin oxidázy), léky na předpis nebo volně prodejné, konzultujte užívání tohoto doplňku s vaším lékařem. Je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Přestaňte užívat a konzultujte se svým lékařem objeví-li se u vás neobvyklá nežádoucí reakce. Užívejte jako součást pestré a vyvážené stravy v kombinaci se cvičením.

Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě, při teplotě 5-20 ° C a relativní vlhkosti vzduchu do 60 %. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vlhkost a světlo mohou způsobit ztrátu barvy a shlukování prášku.

Vysoký obsah kofeinu, nedoporučujeme užívat večer/5 hodin před plánovaným spánkem.

Upozornění ohledně možných hrudek v produktu. Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen. Toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v chladničce).

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi