Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-17%

Arginine 360 kapslí - Amix

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: aa3
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

624 Kč 748 Kč

Porovnat tento produkt

Arginine 360 kapslí - Amix

L-arginin se podílí na mnoha metabolických procesech např. na syntéze kreatinu nebo oxidu dusnatého (NO).

Oxid dusnatý způsobuje rozšíření cév, uvolňuje hladké svalstvo, snižuje "viskozitu" cévní stěny a přispívá tak ke zvýšenému přísunu kyslíku a živin do pracujících svalů.

Při těžké fyzické námaze může být přirozená produkce L-argininu nedostatečná, a proto by měla být dodána z vnějšího prostředí.

Dávkování

Pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku 4 kapsle asi 30 minut po zátěži nebo tuto dávku lze rozdělit na 2 kapsle ráno s jídlem a na 2 kapsle večer před spaním.

Tabulka nutričních hodnot

Průměrné hodnoty:1 kapsle
L-Arginin báze500 mg

Složení

L-arginin báze, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Upozornění

Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (napr.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
 
Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu

Výrobce

LargeLife Ltd., Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Machester 0L9 6HZ, United Kingdom.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi