Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-20%

L-Glutamine 300 tablet - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: glg32B2A7D
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

299 Kč 373 Kč

Porovnat tento produkt

L-Glutamine 300 tablet - GymBeam

Je to aminokyselina, která zlepšuje imunitu, reguluje rovnováhu bílkovin, zabraňuje ztrátě svalové hmoty, zvyšuje vylučování růstového hormonu, urychluje regeneraci buněk a má anabolický efekt. Tvoří až 60% aminokyselin ve svalech a při velkých výkonech je vhodné ji suplementovat. Spolu s BCAA patří mezi nejčastěji používané suplementy při snaze o ochranu svalové hmoty a regeneraci.


Produkuje se z neesenciální aminokyseliny (kyseliny glutamové), kterou si tělo nedokáže vyprodukovat samy. V obdobích stresu, nemocí nebo těžkých tréninků potřebují svaly a imunitní systém tolik glutaminu, že tělo samotné nedokáže tuto potřebu vykrýt, a proto potřebuje glutamin doplnit. Užívání L-glutaminu jako doplňku stravy snižuje rozpad svalů a má pozitivní účinek na hladinu růstového hormonu.


Trvalé podávání L-glutaminu vytváří antikatabolický stav, a dokonce již od 1. dávky podporuje produkci růstového hormonu. Pokud po jakémkoli tréninku zásobíme tělo odpovídajícím množstvím glutaminu s účinky na růst svalových buněk dojde ke stavu, kdy naše svalstvo nebude odkázáno na spotřebu vlastního glutaminu, který se nachází v těle.


L-glutamin se řadí mezi preventivní a regenerující výživové doplňky se silným antikatabolickým účinkem. Během tréninku je hladina glutaminu v těle nízká, což snižuje sílu, vytrvalost a regeneraci. Možná vás to překvapí, ale může trvat až 6 dní, než se hladina glutaminu vrátí do normálu. Hraje klíčovou roli při detoxikaci organismu, reguluje tvorbu glykogenu v játrech a je palivem v mnoha tkáních. Nedávné studie ukázaly, že již při 2 g L-glutaminu se může zvýšit hladina růstového hormonu až o 400%.


Výhody:


    Zabraňuje katabolizování (ztrátě) svalové hmoty

    Brání produkci kyseliny mléčné ve svalech

    Pomáhá udržovat objem a hydrataci buněk

    Urychluje hojení ran a léčbu vředů

    Zvyšuje tvorbu glykogenu v játrech

    Upravuje rovnováhu a metabolismus bílkovin

    Je primárním zdrojem energie pro imunitní systém

    Zlepšuje funkci střev a stav trávicího traktu

    Podporuje tvorbu testosteronu a růstového hormonu

    Zabezpečuje ochranu organismu před přetrénováním

Dávkování

Užívejte 4 tablety denně.


Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: 4 tbl.

Počet dávek v balení: (300 tbl.) 75

Hodnoty: v 1 tbl.

L-glutamin 1 000 mg

Složení

L-glutamin, fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý.


Upozornění

Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi