Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-36%

Mutant Whey 2270 g - PVL

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: pmw2
Poslední kus!!!
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

895 Kč 1 398 Kč

Porovnat tento produkt

Mutant Whey 2270 g - PVL

MUTANT WHEY Protein - PVL: byl speciálně vyvinut po 28 měsících výzkumu.


Popis produktu

Nový Mutant WHEY protein je unikátní, 5 stupňový syrovátkový protein, který spouští enormní růst svalů a zvyšuje retenci dusíku.

Nový Mutant WHEY byl speciálně vyvinut po 28 měsících výzkumu.

Jedná se o světově první protein, při kterém byly použity speciální druhy proteinu, z nichž každý má své vlastní a jedinečné vlastnosti.

Tento 5 složkový WHEY protein se dostává ke každému receptoru zvlášť a tím zajišťuje jedinečné dopravení stavebních látek do cílových buněk.

Co naleznete v Mutant WHEY?

5 druhů syrovátkové bílkoviny, které vyvolávají extrémní proteinovou syntézu

Posílená extra složka glutaminu

Neobsahuje aspartam, jak sladilo je použita sukralóza

Extrémně lahodná a krémová chuť, ideální pro každodenní užívání

O polovinu méně cholesterolu, než u jiných druhů syrovátkových proteinových koncentrátů

Snížený obsah laktózy

Maximálně instantní

Co obsahuje?

NITROSERUMTM je nová forma syrovátky, se kterou dosáhnete rychlejšího růstu svalů a navíc posílíte vylučování růstového hormonu. Jistě vám je známo, že syrovátkové izoláty jsou rychle vstřebatelné, ale ne všechny mohou být absorbovány. NITROSERUMTM vstřebává tyto bílkoviny stálým tempem, což zajistí postupné zásobování svalů stavebními látkami. Obsahuje přírodní fosfolipidy a kolostrální růstové faktory (IGF-1, IGF-2), které podporují růst organismu. S Mutant WHEY budete cítit, jak vaše tělo roste a je silnější!

ActiNOS: je hydrolyzovaný Whey protein s bioaktivní peptidovou izolací. Vyroben patentovaným systémem, který rychle stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tím se zlepšuje průtok krve a zajistí se tak lepší výživa pro vaše svaly!

Hydrolyzovaný Whey protein poskytuje kritické bioaktivní látky, včetně Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulin, alfa-laktalbumin, sérový albumin a imunoglobuliny. Jedná se o nový „Platinum Standard“, dokonce ještě rychlejší, než tradiční syrovátkové izoláty! To je číslo jedna ve schopnosti retence dusíku v organismu!

Kontrolovaný komplex obsahuje komplex vlákniny, který pomáhá zlepšovat dokonalejší vstřebávání aminokyselin a tím jsou receptory schopny lépe absorbovat každou frakci syrovátky.

Dávkování

Běžné použití: Smíchejte 1 odměrku produktu s 250-450 ml studené vody, intenzivně protřepejte 15-25 sekund a nápoj je připraven!

„Mutant“ použití: Smíchejte 2 odměrky produktu s 500 ml studené vody, intenzivně protřepejte 15-25 sekund a nápoj je připraven!

Užívejte 1 až 3krát denně, nejlépe ráno po probuzení, po tréninku a před spaním.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné porce: (příchuť vanilla ice cream) 1 odměrka (36 g)

Počet dávek v balení: (2 270 g) 64

Počet dávek v balení: (4 540 g) 126

Hodnoty jedné dávky

Kalorie 150 kcal/630 kJ

Tuky 3,5 g

Saturované tuky 2 g

Sodík 100 mg

Sacharidy 7 g

z toho cukry 2,5 g

Bílkoviny 22 g

Vláknina 1 g

Aminokyseliny: ve 2 odměrkách

L-glutamin a glutamová kyselina 7,6 g

L-leucín 4,8 g

Kyselina L-asparagová 4,4 g

L-lysin 4,0 g

L-prolin 2,6 g

L-valin 2,4 g

L-isoleucín 2,6 g

L-threonin 2,8 g

L-alanin 2,3 g

L-serin 2,2 g

L-fenylalanin 1,3 g

L-tyrosin 1,5 g

L-arginin 0,8 g

L-glycin 1,2 g

L-methionin 1,1 g

L-histidin 0,7 g

L-cystin 1,1 g

L-tryptofan 0,7 g

Složení

NitroSerum (Unikátní membránově filtrovaný syrovátkový koncentrát/fosfolipidový komplex), Mikro filtrovaný syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, ActiNOS hydrolyzovaný syrovátkový bioaktivní peptid izolát, hydrolyzovaný syrovátkový izolát, Dispersion Controlled Complex/Thickeners prášky, inulin, stabilizátor: xantanová guma (E415)), Amino Blend (taurin, L-treonin, glycin, glutamin peptidy z hydrolyzovaných pšeničných bílkovin, L-Leucin), přírodní a umělé příchutě, protihrudkující látka: acesulfam5 chlorid sodný, sladidla: acesulfam draselný (E950), sukralóza (E955), regulátory kyselosti: citrát draselný (E332), skořice, emulgátor: sójový lecitin.


Upozornění

Informace pro alergiky: Obsahuje mléko, sóju, oves a pšenici. Vyráběno na strojích, které zpracovávají arašídy, vejce, siřičitany, slunečnicová semínka, ořechy a korýši.

Recenze (1)

5,0

Napsat recenzi