Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-10%

Creatine Pure 500 g - Kompava

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: kcp5DA6DFE
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

675 Kč 749 Kč

Porovnat tento produkt

Creatine Pure 500 g - Kompava

Kreatin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v těle, která se využívá k energetickému zásobování svalů, mozku, srdce, ale i samotných buněk. Podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje sílu, dynamiku a fyzickou výkonnost. Zároveň kreatin působí také jako antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály. Přirozeně se vyskytuje hlavně ve svalovině, a to zejména červeném mase a v rybách, proto je u veganů a vegetariánů velmi žádaný. Lidský organismus má schopnost syntetizovat kreatin jen v případě dostatečného množství aminokyselin argininu, methioninu a glycinu.


Je ideální při výbušných sportech (kulturistika, vzpírání, crossfit...) pro celkovou sílu a rychlost. Dostatek kreatinu napomáhá udržovat optimální koncentraci ATP (adenosintrifosfát), ve formě kreatinfosfátu, který je využíván po vyčerpání glykogenových zásob pro svalovou práci. Zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných vysoce intenzivních cvičeních s krátkými intervaly odpočinku. Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u lidí starších 55 let.


Kreatin Pure obsahuje:

Kreatin je součástí kreatinfosfátu, který je nejrychlejším, nejpohotovějším zdrojem pro resyntézu ATP, při krátkých a velmi intenzivních cvičeních. Jeho zásoby jsou ve svalu vyšší, než zásoby ATP.

Pro koho je produkt určen

Pro sportovce, kteří provádějí velmi intenzivní cvičení

U výbušných typů sportů jako kulturistika, vzpírání, silový trojboj, sprint, crossfit

Pro lidi s namáhavou mentální prací

Pro studenty s potřebou okamžité koncentrace

Pro starší lidi pro zlepšení celkové vitality organismu a funkce mozku

Pro vegany a vegetariány

Pro mládež od 15 let

Doporučené dávkování

Zatěžovací fáze: 5 g kreatinu 4 – 5 krát denně během 1. týdne. Cílem této fáze je maximální nasycení svalů kreatinem.

Udržovací fáze: 5 g kreatinu 1 – 2 x denně během 4 – 6 týdnů.

Nejlepší užívat nalačno se sacharidovým nápojem (cukry jsou důležité pro přenos kreatinu do buňky), před tréninkem a před spaním.

Doporučujeme 2 týdenní přestávku mezi dalším užíváním.

Použití

1 odměrku prášku (5 g) rozmíchejte ve 250 – 300 ml sladké vody nebo džusu. Pro lepší využití a vstřebatelnost doporučujeme kombinovat se sacharidovým nápojem (Gainer koktejl, EnergoFit, HypoFit).
Nutriční hodnoty

Složení

Kreatin - monohydrát.


UPOZORNĚNÍ


Není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu rozmanité stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte.


Rozhodnutí ÚVZSR OHUBPZU/4982/2007/Ht


No doping – výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani geneticky modifikované suroviny.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi