Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-28%

Total Rush 375 g - Weider

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: wtr3
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

699 Kč 973 Kč

Porovnat tento produkt

Total Rush 375 g - Weider

Výzkumný tým Weider byl inspirován nejnovějšími vědeckými poznatky a použil nejnovější přísady k vytvoření účinnějšího vzorce, který je 100% legální. Total Rush 2.0 vás posune do nových výšin, aniž musíte sledovat správné načasování této predtréningovky. Jeho optimalizované složení obsahuje stejné účinné složky, které fungovaly v minulosti a byly obohaceny o nové látky, jako jsou glutamin peptidy Sustamine ® a Oxystorm®, extrakt ze semen amarantu.

Vyzkoušejte a zažijte novou sílu se složkami:

  • L-citrulin malát - neesenciální aminokyselina zapojena do klíčových funkcí jako je produkce oxidu dusnatého, který vyrovnává kyselost kyseliny mléčné a zajišťuje dobré zotavení organismu.
  • L-arginin - aminokyselina která se účastní sekrece hormonů, odpadních látek, eliminace, a která také přispívá k udržení zdraví imunitního systému. Oxid dusnatý je vasodilatant a také pomáhá k správnému transportu živin do svalů na vyšší úrovni.
  • Kreatin monohydrát - kreatin je pravděpodobně nejvíce prozkoumána substance s největším počtem studií, které prokazují jeho účinnost při zlepšování výkonnosti a svalové síly.
  • Kofein - povzbuzující prostředek par excellance, který snižuje pocit únavy subjektivní. Kromě toho podporuje mobilizaci a využití tuků jako zdroje energie. Kofein pomáhá při intenzivnějším cvičení.
  • Beta-Alanin - beta-alanin se stal 1 z nejoblíbenějších složek. Jako potravinový doplněk pomáhá zvýšit intramuskulární karnosin. Dipeptid karnosin má antioxidační efekt a je schopen vyrovnat kyselost produkované kyseliny mléčné, čímž se oddaluje svalová únava.
  • Aminokyseliny - Total Rush 2.0 byl obohacen o aminokyseliny, které jsou klíčové pro zdraví nervového systému, jako N-acetyl L-tyrosin, Glycin a Taurin. Obsahuje také Theanin, aminokyselinu obsaženou v čaji, která pomáhá udržovat pocit pohody.
  • Oxystorm ® - exkluzivní složka, která uvolňuje nejvyšší obsah dusičnanů, což odpovídá více než 5-násobku hmotnosti prášku z řepy. Dusičnany jsou také známé pro podporu produkce oxidu dusnatého.
  • L-alanin-L-glutamin (Sustamine ®) - dipeptid tvořený L-glutaminem a L-alaninem. Studie ukázaly, že tato forma glutaminu se účinněji vstřebává a také účinně zvyšuje svalovou hladinu glutaminu. Sustamín je nejúčinnější látka pro zlepšení svalové hydratace. Total Rush 2.0 obsahuje kombinaci vitaminů a minerálních látek jako vitamin D, kyselina askorbová, niacin, vitamínu B6, vitamin B12, vápník a zinek.

Dávkování

Smíchejte 25 g prášku (5 odměrek) s 300 ml vody a užívejte 30-40 minut před tréninkem. Po 6 týdenním cyklu zařaďte pauzu alespoň na 2-4 týdny.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť Lemon-Lime)25 g (1 odměrka)
Počet dávek v balení:15
L-citrulin malát6 000 mg
L-arginin4 600 mg
kreatin monohydrát3 400 mg
z toho kreatin3 000 mg
Beta-Alanin3 300 mg
N-acetyl L-tyrosin1 000 mg
taurin1 000 mg
L-glycin1 000 mg
Inca extrakt pšenice (Oxystorm ®)300 mg
kofein300 mg
L-alanyl-L-glutamin (Sustamine ®)200 mg
Ginkgo biloba120 mg
L-Theanin50 mg
vitamín D1,25 mikrogramů
kyselina askorbová200 mg
niacin16 mg
vitamín B60,7 mg
vitamín B121,25 mikrogramů
vápník220 mg
zinek5 mg

Složení

L-citrulin malát, L-arginin, kreatin monohydrát, beta-alanin, N-acetyl-L-tyrosin, taurin, L-glycin, kyselina (kyselina citrónová), uhličitan vápenatý, extrakt semen amarantu (Amaranthus hypochondriacus - Oxystorm ®), L-alanyl-L-glutamin (Sustamine ®), kofein, extrakt z ginkgo biloba, aroma, vitamin C, protispékavá látka (oxid křemičitý), regulátor kyselosti (fosfát draselný), L-Theanin, maltodextrin, sladidla (acesulfam-K, cyklamát sodný, sukralóza), slunečnicový olej, niacin, oxid zinečnatý, vitamin B12, vitamin B6, vitamin D, barvivo (E150c - pro příchuť Cola), (E141 - pro příchuť Lemon-Lime).

Upozornění

Pokud užíváte jakékoliv léky, konzultujte užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučeno denní dávkování. Neslouží jako plnohodnotná náhrada pestré a vyvážené stravy. Nevhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy, osoby s intolerancí na některou ze složek produktu. Neužívejte po 18 hod., Může způsobit nespavost. Nekombinujte s alkoholem! Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi