Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-25%

Triple Magnesium 90 kapslí - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gtm9C452E3
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

224 Kč 299 Kč

Porovnat tento produkt

Triple Magnesium 90 kapslí - GymBeam

Triple Magnesium v sobě spojuje 3 různé formy hořčíku: bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý a mléčnan hořečnatý. Každá forma hořčíku má různou využitelnost. Biologická dostupnost souvisí s tím, jak snadno může tělo vstřebat látku, jde o poměr podané látky, kterou lze vstřebat a její podíl, který buňky skutečně přijmou, využijí nebo uskladní. Triple Magnesium obsahuje až 3 formy hořčíku, aby bylo možno zajistit co nejvyšší míru vstřebatelnosti a využitelnosti hořčíku. Jedna dávka obsahuje 375 mg hořčíku.

Hořčík nebo magnesium je minerál důležitý pro zdraví člověka, protože přispívá k redukci únavy a vyčerpání, ale také fungování svalů a udržení zdravých kostí a zubů. Jeho užíváním podpoříte fungování nervové soustavy a psychiky, jakož i syntézu bílkovin a rovnováhu elektrolytů.

Výhody:

  1. Spojení 3 forem hořčíku
  2. Ve 2 kapslích přijmete 375 mg hořčíku
  3. Pohodlné dávkování díky tobolkové formě

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky:2 kaps.
Počet dávek v balení: (90 kaps.)45
Hořčík375 mg

Složení

Bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý, mléčnan hořečnatý, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), želatinová tobolka.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání produktu konzultovat s lékařem. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi