Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-40%

ZMB 90 tablet - 6PAK

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: 6z9234DA3
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

149 Kč 248 Kč

Porovnat tento produkt

ZMB 90 tablet - 6PAK

6PAK Nutrition ZMB obsahuje organické formy zinku a hořčíku, jakož i vitamin B6. Tato kombinace se používá v suplementaci již od nepaměti, protože její složky podporují regeneraci svalové a nervové soustavy, jakož i zlepšují funkci metabolismu a endokrinní systém.


JAK FUNGUJE ZINEK

Zinek je prvkem, který se podílí na procesu výroby testosteronu. Správná hladina zinku pomáhá udržovat hladinu tohoto hormonu. Kromě toho, zinek se podílí na metabolismu bílkovin, tuků a sacharidů, a tudíž lze říci, že úloha zinku v těle je také podpora syntézy proteinů, spalování tuků a syntéza glykogenu. Zinek také pomáhá udržovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Velice důležitá výhoda zinku je podporu imunitního systému.


JAK FUNGUJE HOŘČÍK

Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy podporou nervového systému. Hořčík také podporuje udržování normálních psychotických funkcí. Má také pozitivní účinek na svalový systém a podporuje tvorbu nových bílkovin. Kromě toho je hořčík důležitým elektrolytem a přispívá k udržení vysoké úrovně energie.


JAK FUNGUJE VITAMIN B6

Vitamin B6 hraje důležitou roli při syntéze glykogenu a proteinů. Kromě toho vitamin B6 podporuje udržování vysokých energetických hladin a tvorbu červených krvinek (erytrocytů). Existují také informace, že vitamin B6 podporuje normální metabolismus cysteinu a homocysteinu. Vitamin B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity.


VÝHODY POUŽÍVÁNÍ 6PAK NUTRITION ZMB

6PAK Výživa ZMB doplňuje nedostatky zinku, hořčíku a vitamínu B6. Zinek a vitamín B6 podporují syntézu proteinů (včetně svalových vláken). Hořčík podporuje fungování nervového systému a myšlenkových procesů. Doplnění nedostatku zinku také pomůže imunitnímu systému a udržuje zdravý vzhled vlasů, kůže a nehtů.


6PAK Nutrition Effective Line ZMB - 90 tbl.

Denní dávka : 2 tablety

Počet dávek v balení: 45

Balení: 90 tablet

Informace o výživě: Na 2 tabletách % RWS *

magnesium 250 mg 67%

zinek 15 mg 150%

Vitamin B6 4 mg 286%

Složení: citrát hořečnatý, laktát, zinek, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), plniva (mikrokrystalická celulóza, škrob), protihrudkující látky (uhličitan vápenatý, oxid křemičitý hořečnaté soli mastných kyselin). Může obsahovat neúmyslnou přítomnost mléčných derivátů, sóji, obilovin obsahujících lepek (pšenici), vejce, celer a hořčice.

*% Referenční hodnota příjmu


KDO BY MĚL POUŽÍVAT 6PAK NUTRITION ZMB

ZMB používají lidé, kteří obtížně trénují. Takový životní styl a nevyvážená strava mohou způsobit nedostatky zinku, hořčíku a vitamínu B6. 6PAK Nutrition ZMB doplňuje nedostatky těchto důležitých prvků.


JAK UŽÍVAT 6PAK NUTRITION ZMB

1 dávka ZMB (2 tablety) se má užívat před spaním se sklenicí vody.


POZNÁMKY:

Doplněk stravy

Nemůže se používat jako náhrada jídla.

Nepřesahujte doporučený denní příjem.

Výrobek by neměly používat kojící matky a těhotné ženy.

Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě do 25°C. Chraňte před světlem.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi